Bitcoin Spadki cen, ale na 107 miliardów dolarów, Zrealizowany Cap trafienia nowe ATH

Bitcoin przełamał swój stagnacyjny trend cenowy spadając kilka godzin temu do poziomu poniżej 9000 dolarów. Ale wszystko jest dobrze, jak również w kształcie litery V ożywienie szybko po upadku, a Bitcoin’s realized cap hit rekord 107 miliardów dolarów dziś.

BTC’s Realized Cap Clocks New High, Tops $107 Billion.
Jak na dane z Glassnode alarmy, konto firmy na Twitterze na łańcuchu kryptograficznym alerty, Bitcoin zrealizowany cap hit wszechczasów wysoki w wysokości 107 miliardów dolarów.

btc_realized_cap
Bitcoin Realized Market Cap trafia do 107 miliardów dolarów, Źródło: Alerty Glassnode’a
Ma to miejsce dwa tygodnie po tym, jak metryka zarejestrowała swój wcześniejszy rekord 19 czerwca.

Bitcoin Realized Cap (1d MA) osiągnął właśnie ATH w wysokości 107.264.291.327,14 dolarów.

Poprzedni ATH w wysokości $107,263,226,837.97 został odnotowany wcześniej, dzisiaj. – Czyta oświadczenie.

W przeciwieństwie do rynku Bitcoin’a widzianego na stronach rankingu kryptograficznego, zrealizowany cap różni się zarówno w postrzeganiu, jak i w obliczeniach.

Limit rynkowy jest obliczany poprzez pomnożenie bieżącej podaży krążącej w obiegu przez najnowszą cenę rynkową. Nie wyklucza to zagubionych lub niemożliwych do odzyskania monet. Zrealizowany cap to robi.

Ty też możesz lubić:
Bitcoin Dips Below $9,000 as Altcoins Bleed Out: Friday’s Price Watch
Analiza cen Bitcoinów: BTC Niedźwiedzie Oko 8.600 dolarów w miarę wzrostu dywergencji RSI
Analiza cen Bitcoinów: BTC zanurza się 300 dolarów w 2 godziny, Oto dlaczego
Zgodnie z Glassnode, „zrealizowany cap wartości różnych części dostaw po różnych cenach (zamiast korzystać z bieżącego zamknięcia dziennego). Konkretnie, jest on obliczany poprzez wycenę każdego UTXO według ceny, kiedy został ostatnio przeniesiony“.

Co właściwie oznacza „wycenianie zrealizowanego capa“?

Zrealizowany cap Bitcoin’a osiągający nowe wzloty w tym samym dniu, kiedy cena rejestruje spadek o prawie 300 dolarów, może oznaczać tylko jedną rzecz. Inwestorzy są byczy i mają mocne przekonanie co do długoterminowego wzrostu BTC.

Jeden ze współpracowników Satoshi, Nick Szabo, powiedział to, gdy w sierpniu ubiegłego roku zrealizowana metryka cap dotknęła 100 mld dolarów:

Wykres długoterminowy odzwierciedla najwyższe bezpieczeństwo, globalną płynność i solidność finansową Bitcoinu.

Inne wskaźniki On-Chain Metrics pokazują Bitcoin „Zasadniczo silny“.
Jak donosi CryptoPotato, działania Bitcoin w łańcuchu związane z liczeniem transakcji, nowymi adresami, adresami aktywnymi i wydatkami osiągnęły 1 lipca nowy rekord.

CTO Glassnode, Rafael Schultze-Kraft, zwrócił uwagę na cztery statystyki BTC w jednym tweecie. Wszystkie te metryki wskazały na nowe wzloty.

Ponadto, zgodnie z ostatnią aktualizacją dokonaną przez firmę zajmującą się analizą łańcuchową, liczba adresów Bitcoinów posiadających ponad 0.1 BTC osiągnęła ATH na poziomie 3.092.315.

Świadczy to o tym, że inwestorzy detaliczni nie pozostają w tyle wśród całego instytucjonalnego szaleństwa inwestycyjnego.

Tak imponujący wzrost wskaźników on-chain potwierdza powyższe potwierdzenie zaufania inwestorów do Bitcoina. Silny popyt toruje drogę silnym fundamentom.